Туризм / Шрі-Ланка / Аругам-Бей
facebook

Аругам-БейКурорт Аругам-Бей (Arugam Bay), розташований біля рибальської села в 3 км від невеликого містечка Поттувіль, прекрасне місце для відпочинку, яке, до того ж, входить в десятку кращих місць в світі для серфінгу. Величезний піщаний пляж, безпечний навіть для недосвідчених плавців, простягається до високої скелі Крокодайл-Рок, звідки нерідко можна спостерігати диких слонів.

Аругам-Бей оточений джунглями, недалеко лежать озера і вологі заболочені ділянки, завдяки чому тут сформувався особливий мікроклімат і мала кількість опадів.

Як дістатися до Аругам-Бея

Автобуси в Коломбо відправляються з Аругам-Бей в районі 6:30 і 00:30. Інший спосіб - дістатися на рикші до Поттувіля (20 LKR з людини, 100 LKR за весь тук-тук), звідки набагато простіше дістатися до столиці.

Ціни на сторінці вказані на липень 2016 р

До того ж, на курорті можна орендувати скутер в деяких гестхаузи і магазині A-bay Surf Shop (тел .: 077 707 0307, ​​077 958 5008; 350 LKR на годину).


Серфінг в Аругам-Беї

Пляжі Аругам-Бея

Тутешній пляж Поттувіль-Поінт - мрія будь-якого серфера. Єдиний мінус пляжу - на ньому практично немає укриттів, тому необхідно приносити з собою багато прісної води для пиття і, якщо необхідно, невеликі тенти.

В квітня по жовтень в Аругам-Бей з ранку до полудня дме південно-східний вітер, піднімаючи найкращі для серферів хвилі.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Аругам-Бея

У 2 км від курорту знаходяться дивовижні мангрові зарості лагуни Поттувіль, куди можна відправитися на екскурсію на каное. До того ж, в околицях Аргу-Бей знаходиться два національні парки, прекрасно підходять в ролі одноденної екскурсії.

Перший, Лахугала, розташований в 12 км від Поттувіля і славиться величезним поголів'ям слонів. Другий, Східний Яла, лежить в 25 км від курорту. Тут можна побачити не тільки слонів, але і леопардів, а на його північній частині притулився пташиний заповідник Кумана.

Поруч з пляжем Поттувіль-Поінт, в джунглях, знаходиться древній храм Magul Maha Viharaya, вік якого налічує вже понад двох тисяч років.

Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.