Туризм / Шрі-Ланка / Бентота
facebook

БентотаБентота (Bentota) - відомий курорт на південно-західному узбережжі острова. Це одне з найромантичніших місць на Шрі-Ланці, куди краще приїжджати молодята і закохані парочки.

З 19 століття, коли Галле був головним портом острова, це місце користувалося популярністю у любителів спокійного пляжного відпочинку і місцевих устриць. На курорті можна знайти все, що потрібно для розслабленого безтурботного відпочинку: бюджетні і високорівневі готелі, пошту, ринок, ресторани і кафе.

Як дістатися до Бентоти

Курорти Берувелла і Бентота знаходяться на ж / д лінії Коломбо - Матара, однак на цих станціях поїзда не завжди роблять зупинки. Кращий спосіб дістатися від курортів до столиці або інших місць - через містечко Алутгама, який знаходиться рівно посередині між Берувела і Бентоте.

У Алутгаме щодня зупиняються 5-6 експресів до Коломбо (2-й / 3-й клас 110/51 LKR, 1,5-2 години в дорозі) і кілька складів до Хіккадуви (2-й / 3-й клас 70/35 LKR, в дорозі 1 годину), Галле (2-й / 3-й клас 160/85 LKR, 1,5 години в дорозі), Матари і Канді (2-й / 3-й клас 170/90 LKR, 1, 5-2 години в дорозі)

Ціни на сторінці вказані на липень 2016 р

До того ж, звідси ходять автобуси до Коломбо (рейсовий / с кондиціонером 32/60 LKR, 1-1,5 години) і Галле (рейсовий / с кондиціонером 32-60 LKR, 1,5 години).

Пляжі Бентоти

Бентота ділиться на два пляжі: мис на півночі (пляж Парадайз, Paradise), який розділяє хвилі Індійського океану з тихими водами лагуни Бентоти, і південний пляж - приємніший, з величезним вибором розваг і фешенебельними готелями. Дивно, але факт: незважаючи на те, що Бентота - один з найпопулярніших курортів Шрі-Ланки, пляж тут зовсім небагатолюдний і тихий.

У Бентоте розташований найбільший на Шрі-Ланці центр водних видів спорту і клуб підводного плавання «Конфіфі Марина». Тут можна покататися на водних лижах, катамарані, банані, скутері, каное, зайнятися серфінгом. Центр організовує різні види рибного лову й круїзи на яхті. Як правило, всі розваги влаштовуються в лагуні Бентоти, так як води там більш спокійні і краще підходять для такого роду розваг.


Бентота

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Бентоти

Можна відправитися на водне сафарі по річці Бентота-Гангу, вивчити незвичайну фауну і флору цих місць. Або з'їздити до руїн комплексу Галапата-Віхар (Galapata Vihara), побудованого в 12 столітті. Тут збереглися дивовижні малюнки на стінах і статуї Будди.

У 3 км від Бентоти знаходиться черепашачий заповідник, де виводять цих милих земноводних.

Дайвінг в Бентоте

Глибина занурення - від 4 до 35 метрів. Відстань від берега - 20-25 хвилин на катері. Кам'янисті освіти тут «розцвітають» коралами, крім того: печери, каньйони, стінки. Тут практично немає течій і хороша видимість, що робить занурення доступними навіть для початківців.

Де зупинитися: молодятам і закоханим парочкам - в Бентоте, подалі від дикунів і хіпі - в Берувелла, бажаючим жити близько до розваг столиці і при цьому в тихому місці - в Маунт-Лавінія. Калутара і Негомбо сподобаються шанувальникам водних видів спорту, ну а Коломбо - тим, хто не уявляє життя без столичний суєти. Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, голландський форт 17 століття в Галле, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.