Туризм / Шрі-Ланка / Берувелла
facebook

БерувеллаКурорт Берувелла (Beruwela) розташований в 56 км на південь від Коломбо. За останні кілька років на ньому були побудовані нові готелі і покращена туристична зона, яка, на жаль чимало постраждала під час цунамі 2004 року. Що стосується природних умов, то вони як були, так залишилися чудовими: блакитні води океану, прекрасні піщані пляжі і пальми.

Сюди, в першу чергу, відправляються туристи, які купують повні пакети послуг, «дикунів», хіпарів та іншу «нечисть» тут не зустрінеш.

Як дістатися до Берувелла

Курорти Берувелла і Бентота знаходяться на ж / д лінії Коломбо - Матара, однак на цих станціях поїзда не завжди роблять зупинки. Кращий спосіб дістатися від курортів до столиці або інших місць - через містечко Алутгама, який знаходиться рівно посередині між Берувела і Бентоте.

У Алутгаме щодня зупиняються 5-6 експресів до Коломбо (2-й / 3-й клас 64/32 LKR, 1,5-2 години в дорозі) і кілька складів до Хіккадуви (2-й / 3-й клас 35/23 LKR, в дорозі 1 годину), Галле (2-й / 3-й клас 64/32 LKR, 1,5 години в дорозі), Матари і Канді (2-й / 3-й клас 170/90 LKR, 1, 5-2 години в дорозі).

Ціни на сторінці вказані на липень 2016 р

До того ж, звідси ходять автобуси до Коломбо (рейсовий / с кондиціонером 32/60 LKR, 1-1,5 години) і Галле (рейсовий / с кондиціонером 32-60 LKR, 1,5 години).

Пляж

Головна визначна пам'ятка Берувелла - це найчистіші пляжі, відпочинок на яких - справжня насолода. Охолодитися можна буде в бірюзових водах, з аквалангом напереваги, благо, що помилуватися в прибережних рифах є на що: останки стародавніх кораблів, зграї екзотичних риб, черепахи і інші жителі морських глибин.

Тут же зосередження всіляких водних видів спорту: дайвінгу, сноркелинга, віндсерфінгу, катання на бананах і скутерах - Центр Confifi Marina.

4 речі, які необхідно зробити в Берувелла Спробувати головний національний напій - арак (кокосова самогонка). Поринути в чарівний світ аюрведической медицини в одній з клінік або спа-салонів. Придбати на фабриці місячного каменю в Meethiyagoda прикраси з цим містичним каменем, котрі виявляють свої якості в залежності від фази місяця. Поспостерігати за життям черепах в спеціалізованому розсаднику в Бентоте.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки

Заснований арабськими купцями, овіяний теплими мусонами містечко, пронизаний мусульманською культурою і спокоєм курортної неспішної життя. Серце міста - старовинна мечеть Масджид-уль-Абрар (Кечімалаі), що сусідить з маяком, була побудована на місці першої висадки на острів арабських завойовників і досі притягує тисячі віруючих в релігійні свята. Ще один привід відвідати курорт Шрі-Ланки - могила шейха Ашарента - мусульманського святого, труну якого, згідно з легендою, був прибитий хвилями близько тисячі років тому до берегів скромного містечка. Крім того, в Берувелла також до сих пір знаходиться перша мусульманська школа для дівчаток.

Ще одне місце масових паломництв знаходиться в околицях Берувелла - це древній храм Kande Viharaya, тобто «храм на вершині гори».

Національний парк Яла, в який можна рвонути з Берувелла, це подорож по дивовижному заповідному місця, знайомство з рідкісними мешканцями тваринного світу в місцевих лісах, де в найнесподіваніших місцях зустрічаються руїни стародавнього вже неіснуючої держави Рухуна. Вартість екскурсії - 100 USD, яка включає в себе поїздку на джипах по найпопулярнішим маршрутами заповідника.

Відвідування Канді - одне з найбільш незвичайних і цікавих місць Шрі-Ланки триватиме два дні, в один з яких коштує удостоїти увагою Сад Спецій, ароматний куточок у всьому світі, потім заглянути в ботанічний сад Параденія, розташований на пагорбі. У Канді можна побачити одну з головних визначних пам'яток - храм Будди. Там же знаходиться популярний ринок і Центр мистецтва і ремесел. Вартість поїздки складе приблизно 300 USD.

На південному заході острова Шрі-Ланка, недалеко від міста Галле притягує своєю прохолодою унікальний ліс, який зумів зберегти в своїх кущах невинну первісну древню природу. Крім ноги туриста, людина більше ніяк не встиг вплинути на місцеві краси, тому ліс Синхараджа оголошений біосферним заповідником. Тут легко можна зустрітися з броненосцями, макаками, леопардами, гігантської білкою і фіолетовомордой мавпою. Вартість поїздки з трансфером - 150 USD.


ліс Синхараджа

Знакове місце чотирьох світових релігій - християнства, ісламу, індуїзму і буддизму, місце, яке об'єднує людей усього світу барвистими легендами, народженими відбитком ступні на вершині гори Шрі Пада. Пік Адама, за версією деяких з повір'їв, став тим міфічним місцем, куди ступила нога першої людини Землі. Сходження на цю гору можна поєднати із зустріччю світанку на її вершині, що залишить у вашій пам'яті незабутнє каскад відчуттів. Вартість задоволення - 225 USD.

Ще один курорт, який знаходиться в 5 хвилинах їзди, - це Бентота, де спокій і можливість сховатися від мирської суєти на одному з безкрайніх найчистіших пляжах під покровом кокосової пальми доступні як ніколи. Також відома Бентота старовинними буддистськими храмами 12 століття Ванаваса Райян Віхар і Галапата Віхар, які за переказами охороняють підземний тунель, що веде до інших буддійською незнайденою святинь.

Де зупинитися: молодятам і закоханим парочкам - в Бентоте, подалі від дикунів і хіпі - в Берувелла, бажаючим жити близько до розваг столиці і при цьому в тихому місці - в Маунт-Лавінія. Калутара і Негомбо сподобаються шанувальникам водних видів спорту, ну а Коломбо - тим, хто не уявляє життя без столичний суєти. Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, голландський форт 17 століття в Галле, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.