Місця
Туризм / Україна / Львів / Ресторани Львова / Вегетаріанське кафе GREEN
facebook

Вегетаріанське кафе GREENУнікальне місце для тих, хто цінує якість і смак. Наше меню включає не тільки вегетаріанські, але і веганські та сироїдські страви, смузі, коктейлі, десерти. Тільки у нас можна спробувати справжній веггі-бургер, пообідати вегетаріанською піцою з cироїдними ролами та поласувати ягідним чізкейком на десерт. Крім того, у нас в кафе постійно проходять кулінарні майстер-класи, творчі воркшопи, живі джаз і лаунж-концерти, кінопокази, при вході - крамничка корисних продуктів. SO GREEN - SO COOL! Завітай та скуштуй страви, що приготовані  з натуральних інгредієнтів з любов’ю. Наше меню включає не тільки вегетаріанські, але і веганські та сироїдські страви, смузі, коктейлі, десерти. Тільки у нас можна спробувати справжній веггі-бургер, пообідати вегетаріанською піцою з cироїдними ролами та поласувати ягідним чізкейком на десерт. Крім того, у нас в кафе постійно проходять кулінарні майстер-класи, творчі воркшопи, живі джаз і лаунж-концерти, кінопокази, при вході - крамничка корисних продуктів. SO GREEN - SO COOL! Завітай та скуштуй страви, що приготовані  з натуральних інгредієнтів з любов’ю.

Eduard + Обслуговують непрофесіонали, довго і марудно, атмосфера як у стайні -
Оля + Надзвичайно смачно -
Юлия + Обожнюю цей заклад!Львів без нього не уявляю!) буваю часто, беру багато - все реально дууже смачно. Але мені головне - домашня атмосфера, свобода дій і вільний простір. І приємні люди!!!) Заходьте, друзі! - Зауваження відсутні. Що правда, часто багато людей, але благо є 2 поверх, де завжди можна сховатися з подушкою і ковдрою, і улюбленим тортиком)))
Olexandra + - Посетила этот ресторан после тяжелого рабочего дня, хотелось просто хорошо поесть и пойти в номер спать, думаю это желание знакомо каждому. Меню принесли спустя мин 10, заказ приняли через столько же. Стол не сервировали. Через ЧАС после того как у меня на столе так ничего и не появилось подошла к барной стойке спросить в чем проблема (почему ждала час, спросите Вы? Просто думала что у людей запара, мало ли, все бывает) на что получила ответ, что у них сбой в системе и мой заказ даже не начинали готовить, несмотря на то, что ресторан ну ОЧЕНЬ маленький, и я сидела практически возле барной стойки, г