Туризм / Шрі-Ланка / Велигама
facebook

ВелигамаВелігама (Weligama, «Пісочна село») затишно розташувалася в великий мальовничій бухті, красу якої можна оцінити на заході, відправившись на її східну частину. Там же знаходиться штаб-квартира серферів, які дуже цінують місцеві хвилі. В протилежному боці, на заході, все навпаки - вода тиха, спокійна і блакитно-чиста, як сапфір.

Бухта знаходиться в 30 км від Галле, оточена червоно-рожевими Кліф, які можна побачити з боку моря за десятки кілометрів.

Як дістатися до Велігама

До Велігама можна дістатися на автобусі з Галле (15 LKR, в дорозі 1 годину) і Матари (19 LKR, 30 хвилин). Крім того, це містечко знаходиться на ж / д лінії Коломбо - Матара, тому звідси можна зручно доїхати і на поїзді: до столиці (2-й / 3-й клас 136/73 LKR, в дорозі 4 години), Галле (2 й / 3-й клас 29/16 LKR, в дорозі 1 годину) і Матари (2-й / 3-й клас 40/18 LKR, в дорозі 30 хвилин).

Ціни на сторінці вказані на липень 2016 р

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Велігама

Велігама - дуже симпатичне містечко, на вулицях якого можна знайти і старовинні колоніальні особнячки (прикрашені унікальними дерев'яними орнаментами), і буддійські дагоби, і католицькі собори. Найзнаменитіша пам'ятка міста - вирізана з триметровий брили фігура Бога Смерті (Leper King).

Поруч із селом знаходиться Яла-Рок - скеляста місцевість з уламками каміння висотою в 15 метрів і вище. Крім того, тут знаходиться цікаві печери, в яких мешкають різноманітні риби і черепахи.

Практично посередині пляжу, в безпосередній близькості від берега, знаходиться острів Тапробан (Taprobane). Свого часу тут зупинявся відомий романіст Пол Фредерік Боулз (саме тут з-під його пера вийшов роман «Будинок павука»). Зараз на острові відкрито готель.

Де зупинитися: в Тангалле, який славиться своїм дивовижним піщаним узбережжям; серферів - в Велігама або Хіккадуве (остання, до речі, сподобається і дайверам); в Унаватуне, яка за версією каналу Діскавері входить в «десятку» кращих пляжів в усьому світі. Коггала цікава своїм озером, яке тягнеться уздовж лінії пляжу на багато кілометрів. Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, голландський форт 17 століття в Галле, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.