facebook

КандіМальовниче містечко Канді (Kandy) розташований прямо посередині Шрі-Ланки, в 115 км на північний схід від Коломбо, на березі річки Махавелі-Гангу, що робить клімат Канді приємним і свіжим. Це місто вважається культурною столицею острівної нації і внесений ЮНЕСКО до Списку об'єктів Всесвітньої спадщини. Остання столиця древніх королів Шрі-Ланки Канді навіть за часів британського панування зберігав стародавні традиції. Жителі міста досі пишаються своєю спадщиною і дуже шанують буддистські цінності.

В останні роки культурну спадщину Канді дещо видозмінилися під впливом іммігрантів з інших частин країни. Місцеві жителі оплакують поступове зникнення образу «чесного кандійца», яким його описували в літературі колоніальних часів, а туристи вчаться краще доглядати за своїм майном. Але, так чи інакше, Канді - мирний і безпечний місто в порівнянні з іншими на острові, і тут зберігається помітно нижчий рівень злочинності.

У центрі міста знаходиться штучне озеро, творіння останнього короля Канді. А в його центрі на маленькому острові стоїть Літній палац, де король колись містив свій гарем.

Як дістатися

Зі столиці країни, Коломбо до Канді ходять експрес-поїзда (перший клас необхідно бронювати заздалегідь), таксі (час у дорозі 3 години, 10000 LKR), мінівени з водієм (замовляти в турагентстві) або автобуси з кондиціонерами.

Ціни на сторінці вказані на липень 2016 р

Клімат Канді

Шопінг та магазини Канді

Канді - центр народних промислів, який славиться своїми умільцями. Майстри плетіння з соломки і бамбука, срібних справ майстри, умільці різьблення по дереву виготовляють (і продають) тут чудові вироби, одні з кращих на Шрі-Ланці.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Канді

На березі озера знаходиться Далада-Малігава - Храм Святого Зуба Будди. Вважається, що Зуб з'явився на острові в 311 г в волоссі принцеси Хемамали. Державної столицею вважався місто, де знаходився Зуб Будди. Коли в 1590 р Зуб прибув в Канді, король Віламаладармасурія I побудував двоповерховий храм на території королівського палацу, де і була поміщена реліквія.


Канді

Храм Зуба Будди є частиною величезного комплексу будівель: на північ від храму розташовувався Королівський Палац, Палац королеви, Хол для Аудієнцій. На схід від храму на кордоні з озером розташована купальня королеви Улпе Ге, переобладнана в бібліотеку англійцями (а нині і зовсім поліцейську дільницю).

Поруч з Далада-Малігава знаходиться три індуїстських храми, присвячені богам Ната, Паттіні (богиня цнотливості і здоров'я, популярна серед буддистів) і Вішну. Всього в кварталі звідси знаходиться Катарагама-Девала - один з найпопулярніших індуїстських храмів міста, присвячений богу війни скандію. Ще одна помітна пам'ятка міста, так званий Королівський павільйон біля підніжжя гір, побудований англійським губернатором в 1834 р В даний час павільйон є офіційною резиденцією президента Шрі-Ланки в Канді.

Так як Канді - релігійна столиця і центр буддизму країни, тут розташовані два головних монастирі країни: Асгірія і Малватте.

Трекінг

Трекінг - кращий спосіб побачити справжню самобутню природу і культуру Канді. В околицях міста прокладено безліч цікавих маршрутів, наприклад, до храму Asgiri Maha Viharaya і пагорба Bahirawakande. А також: трек в заповідник Udawattakelle, храму Lankathilake, по дорозі Portuguese War, горе Alagalle, чайних плантацій і традиційним селах.

На сході Канді варто відвідати храми Gangaramaya, Galmaduwa і Degaldoruwa. І ще безліч інших місць: печери Ash і Nitre, водоспад Rathna, печера Sitakotuwa limestone, рисові поля, заповідник Rantambe і безліч інших місць.

Де зупинитися: на одному з високогірних курортів Цейлону, де ще в колоніальні часи британці ховалися від спеки, а саме в Канді або в Нувара-Елія. Крім того, можна зупинитися в столиці країни Коломбо або на одному з пляжних курортів південно-східного узбережжя Шрі-Ланки. Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, голландський форт 17 століття в Галле, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Дивіться також: Онлайн бронювання - зручний спосіб організації поїздки самостійно. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.