Туризм / Шрі-Ланка / Коггала
facebook

КоггалаКоггала (Koggala) - невеликий, але вже дуже популярний курорт, розташований на південь від Коломбо. Його головна визначна пам'ятка - розкішний п'ятикілометровий пляж, що приваблює туристів всіх мастей. Тут люблять купатися і відпочивати сім'ї з дітьми і тусовщики, отетерів від любові молодята, шанувальники активних водних видів спорту і просто типові пляжні лежебоки.

Крім того, на узбережжі працюють дайвінг-центри з досвідченими інструкторами (відкриті з жовтня по березень), які приваблюють туристів з модними сертифікатами PADI.

А ще Коггала цікава своїм озером, яке тягнеться уздовж лінії пляжу на багато кілометрів.

Як дістатися

Коггала знаходиться всього в 12 км від Галле - старовинного красивого міста, який має відмінне сполучення зі столицею та іншими великими транспортними вузлами Шрі-Ланки. Дістатися туди можна і на таксі, і на автобусі (розклад краще уточнювати на місці). До Коломбо 130 км, щоб дістатися до аеропорту варто взяти авто напрокат, на худий кінець - автобус через Галле, але це не дуже комфортно.

Кажуть, що Коггала з'явилася на світ лише завдяки популярному місцевому письменнику Мартіну Викрамасингха.

Готелі Коггали

На узбережжі дивовижного пляжу Коггали знаходяться кілька симпатичних готелів, наприклад, Koggala Beach або одна з кращих готелів Шрі-Ланки The Fortress 5 * з відомим на всю країну спа-салоном. Але можна без праці підшукати затишний пансіон або гестхаусах на місці.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Коггали

У Коггале знаходиться цікавий Музей народного мистецтва і культури з великої і дуже рідкісною колекцією предметів культури і побуту з різних регіонів острова. Експозиція розділена на 25 частин: створені вручну речі, музика, мистецтво, архітектура, медицина, одяг, релігія і т. Д.

Кажуть, що Коггала з'явилася на світ лише завдяки популярному місцевому письменнику Мартіну Викрамасингха. У його найвідомішому романі «Мадол Дува» згадується крихітний острів поблизу курорту, який приніс популярністю і цього містечка.

Зрозуміло, цікаво і «прікурортное» однойменне озеро, береги якого полюбилися птахам всіх кольорів і мастей. Це не просто дуже мальовниче місце з багатою флорою і фауною, а й популярний курорт у шанувальників екологічного туризму. Озеро також славиться своїми схимницький скит, які знаходяться на розкиданих по всій водній гладі острівцях. Це - святилища перших буддистів Шрі-Ланки, так що не дивно, що тут прагнуть побувати багато паломників з усього острів. Туристи можуть повторити їхній шлях, скориставшись екскурсійними катамаранами.

Крім того, варто заїхати в парочку сіл сингальцев, які розташовані навколо озера Коггала. Щоб познайомитися з екзотичним місцевим побутом і зробити кілька незабутніх фото.


Коггала

З Коггали користуються популярністю екскурсії в Галле (12 км і не більше 20 хвилин їзди), де можна подивитися на старовинний форт, церква, яка дісталася місту від датчан, а також кілька музеїв. Неподалік знаходиться буддистський острів у Ратгама Лейк - місце невимовної краси і спокою. До інших популярних екскурсій відноситься поїздка на черепахові ферми, в сад спецій, до храму Калутара, а також в Велігама, де можна освоїти дошку для серфінгу.

Де зупинитися: в Тангалле, який славиться своїм дивовижним піщаним узбережжям; серферів - в Велігама або Хіккадуве (остання, до речі, сподобається і дайверам); в Унаватуне, яка за версією каналу Діскавері входить в «десятку» кращих пляжів в усьому світі. Коггала цікава своїм озером, яке тягнеться уздовж лінії пляжу на багато кілометрів. Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, голландський форт 17 століття в Галле, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.