Місця
facebook

КуполПориньте в атмосферу старовинного Львова у ресторані "Купол". Оформлення залів, фотографії на стінах, страви у меню допоможуть Вам поринути в атмосферу старовинного Львова у ресторані "Купол".  Основу меню ресторану складають страви традиційної польської кухні. До послуг бажаючих - окремий банкетний зал на 20 осіб.  

Софія + Інтер'єр, кухня, обслуговування Я не погоджуся з попередніми відгуками. Коли я була у цому ресторанчику мене привітно зустріли і дуже гарно обслужив Чорненький бармен. Було досить смачно і страви свіжі - Мало десертів
Ольга Володимирівна + Деякі елементи декору - Напевне цей заклад немає власника,або тому власнику нема нічого до того ресторану!Я була у цьому ресторані один раз-після якого,в мене склалось враження ,що це не ресторан-а жах-жахучий!НЕРЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ!Їда-нема слів!НІЧОГО,абсолютно НІЧОГО смачного,на жаль,небулоооооооо!Погоджуюсь з попереднім відгуком!
Аліна + Нічого. Абсолютно нічого - Таке врвження ніби-то тут абсолютно недбало ставляться до ресторану та гостей. Відчуття, що в ресторані дуже давно не прибирали, пилюка всюди, бррудні килими, що неприпустимо для ресторану. Ну і найголовніше, що абсолютно несмачно, хоч і дешево, але навіть невеликі гроші шкода віддавати за такі паскудні страви. Нікому не рекомендую. Мертвий ресторан.