Туризм / Шрі-Ланка / Маунт-Лавінія
facebook

Маунт-ЛавініяКурорт Маунт-Лавінія (Mount Lavinia) знаходиться в 12 км на південь від Коломбо. Його пляжі - найвідоміші на Шрі-Ланці ще з часів англійської колонії. У більшість своєму, завдяки близькості до столиці. Бажаючим провести тихий день на пляжі в відносному самоті (в порівнянні з Коломбо), тут точно сподобається.

Будинок Губернатора, побудований сером Томасом Мейтлендом в 1805 році для своєї коханки Ловіна (звідки і пішла назва цього містечка), тепер перетворений в знаменитий готель Mount Lavinia Hotel (100 Hotel Road, Colombo 094). На пляжі яточники продають свіжі ананасовий і кокосовий соки, а також місцеві сувеніри та яскраві раковини.

Перебіг біля пляжу іноді буває досить сильним і часто змінює свій напрямок, тому слід уважно стежити за оголошеннями рятувальної служби.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Маунт-Лавінія

Неподалік від Маунт-Лавінія лежать Національні зоологічні сади в Дехівеле (Dehiwela, більш відомі під назвою Зоопарк Дехівели) - одні з найбільших в Південно-Східної Азії. Найкращий час для відвідування - рано вранці, з самого відкриття (час роботи: 8: 00-18: 00). У цей час тварини в зоопарку, яких налічується понад 360 видів, більш активні: прокидаються, вмиваються і снідають. Крім того, в деяких частинах зоопарку застосували «концепцію відкритого простору», коли звірі і люди можуть ходити бік-о-пліч (наприклад, острова левів і гібонів). Тут же влаштовується шоу слонів.

У декількох кілометрах від курорту знаходиться величезне озеро Болгода (Bolgoda Lake) - найбільший на Шрі-Ланці натуральний резервуар з прісною водою. Тут мешкають 45 видів риби, 160 видів птахів (перелітних і водоплавних), дуже багата флора і, звичайно, всюдисущі мангрові зарості.

Де зупинитися: молодятам і закоханим парочкам - в Бентоте, подалі від дикунів і хіпі - в Берувелла, бажаючим жити близько до розваг столиці і при цьому в тихому місці - в Маунт-Лавінія. Калутара і Негомбо сподобаються шанувальникам водних видів спорту, ну а Коломбо - тим, хто не уявляє життя без столичний суєти. Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, голландський форт 17 століття в Галле, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.