Місця
Туризм / Україна / Львів / Музеї Львова / Музей мистецтва давньої української книги
facebook

Музей мистецтва давньої української книгиКнигознавчий музей і дослідний центр у Львові, самостійний відділ Львівської галереї мистецтв. Збірка Музею мистецтва давньої української книги нараховує 12 тисяч експонатів, серед них рукописні і стародруковані книги, україніка ХІХ-ХХ ст., книжкова ілюстрація та екслібрис, педагогічна література. З 1978 року музей проводить міжнародну наукову конференцію з історії рукописної та стародрукованої книги – Федоровський семінар. Вхід: для школярів та студентів – 2 грн., для дорослих вхід – 5 грн. Екскурсії: для школярів та студентів – 15 грн., для дорослих – 20 грн., екскурсія польською мовою – 30 грн. (за попереднім замовленням).  

Дмитро + Не знаю кому там персонал докучав, ми майже в повній тиші були, і це також в 2013 році. Музей - класний (якщо це вас цікавить) - Мало відвідувачів, мало грошей стан не дуже.
анонім + дійсно багато цікавих експонатів - проте музей у жахливезному стані й надокучливий персонал
!!! + - В музеї працює просто жахлива жіночка! через її хамство і невихованість туди навіть і не хочеться заходити.Чого й не будем бульше ніколи робити і нікому радити.