Туризм / Шрі-Ланка / Нувара-Елія
facebook

Нувара-ЕліяВисокогірний курорт Нувара-Елія (Nuwara Eliya) розташувався на +1884 метрах над рівнем моря біля підніжжя гори Підуруталагала, найвищого піку Шрі-Ланки. М'який сприятливий клімат, мальовничі луки і долини, гірські пейзажі - все це робить Нувара-Елію дуже популярним серед мандрівників місцем.

Кращим сувеніром, привезеним з Нувара-Елія, стане цейлонський чай вищої якості. Відвідування чайної плантації і дегустація ароматного напою - один з обов'язкових пунктів туристичної програми в цьому регіоні.

Як дістатися

З Коломбо і Канді ходять автобуси. На поїзді - з Коломбо до містечка Нану-Оя, звідти рейсовий автобус або тук-тук до центру Нувара-Елія.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Нувара-Елія

Будинки з загостреними дахами і слуховими вікнами, англіканська церква, будівля поштамту з годинниковою вежею, старовинні вілли і доглянуті газони - за це Нувара-Елію називають «Маленької Англією».

Варто також прогулятися до одного з водоспадів області: водоспади Dunhinda, Diyaluma, Baker's, St. Claire's, Ravana Ella, Bambarakanda Ella, Aberdeen, Laxapana, The Lovers Leap або Bridal.

Тут варто подивитися красивий парк «Вікторія» з майданчиками для пікніка і відпочинку. На південь від нього відкритий іподром, де в квітні проходять кінські перегони. Також на курорті знаходиться 18-ямковий майданчик для гри в гольф, одна з кращих в Південно-Східній Азії.

Понад 150 років тому в Нувара-Елія завелася традиція «Квітневого сезону», коли, рятуючись від спеки в Коломбо, англійці виїжджали сюди з сім'ями. З роками поїздка в квітні стала традицією і, після відходу англійців, місцеві жителі перейняли цей звичай. Місто, що не знає нічного життя в інші пори року, оживає під час сезону. Готелі організовують дискотеки і розважальні програми, проводяться виставки квітів, скачки на поні та конях.

Де зупинитися: на одному з високогірних курортів Цейлону, де ще в колоніальні часи британці ховалися від спеки, а саме в Канді або в Нувара-Елія. Крім того, можна зупинитися в столиці країни Коломбо або на одному з пляжних курортів південно-східного узбережжя Шрі-Ланки. Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, голландський форт 17 століття в Галле, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.