Туризм / Чорногорія / Рафаїловічі
facebook

РафаїловічіВ кінці пляжу Бечічі розташований невелике курортне селище Рафаїлович (Rafailovici). Курорт являє собою сучасний туристичний центр з магазинами, ресторанами, кафе і барами, тут створені умови і для спокійного відпочинку, і для активних занять спортом. Крім того, Рафаїлович вважається одним із самих мальовничих рибальських селищ в Чорногорії. Край чудових пейзажів, активного відпочинку і чудової екології є вибором туристів з багатьох країн світу. Знаходиться селище біля самої кромки моря, на красивому золотистому пляжі.

Як дістатися

З Будви сюди можна за 1,5 EUR дістатися на спеціальному туристичному міні-поїзді, який робить зупинки у кожного готелю. Втім, можна обійтися і зовсім без транспорту: дорога така гарна, що подолати її пішки не складе труднощів навіть тим, хто не має спортивної підготовки.

Ціни на сторінці вказані на травень 2016 р

Кухня і ресторани

Рафаїлович привертає в першу чергу рибних гурманів, оскільки ресторанів відповідного профілю там в надлишку. Найпопулярніший серед них - «Три рибалки». І все-таки не рибою єдиною: уздовж берега (як і в будь-якому курортному місті) в Рафаїлович ціла низка кафе і барів з різноманітним меню, в яких представлені страви з усіх, мабуть, європейських країн.

пляж Рафаїлович

Якості цього пляжу були підтверджені в 1935 і 1936 роках преміями авторитетних комісій, він був названий кращим пляжем Європи. З тих пір популярність пляжного відпочинку в цьому регіоні не зменшується. Взагалі, місцевість ця вражає тим, що вона виглядає як картинка. Море, пісок, зелень - все нереально красивих квітів. Чи то сонце тому причиною, чи то благодатний субтропічний клімат так все розфарбував, але більш втішний пейзаж знайти важко.

Інфраструктура і готелі

Сам же селище представляє собою плутанину з вузьких звивистих вуличок, будинки на яких потопають у зелені і випромінюють затишок і безтурботність, таку характерну для Адріатичного узбережжя Чорногорії. Безліч доглянутих будинків, оточених квітучими садами, здаються в оренду, деякі з них продаються за цілком помірну плату: нерухомість тут поки ще дешева. Крім вілл відпочиваючим тут пропонуються готелі різного цінового рівня, але з однаково привітним персоналом, а також численні апартаменти.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Рафаїлович

Доцільно поєднати пляжний відпочинок в Рафаїлович з екскурсіями по Чорногорії, на території якої, як відомо, безліч історичних і архітектурних пам'ятників і просто красивих і цікавих місць. Традиційна екскурсія з Рафаїлович в чудотворний діючий монастир Острог. Для любителів природи цікавою буде поїздка до каньйону річки Морача. Саме в цьому каньйоні на мальовничому плато в оточенні скель знаходиться древній монастир. Після огляду його будівель можна оглянути ще один каньйон - каньйон річки Тара, однією з найкрасивіших річок Європи.

Каньйон Тари не тільки красивий, він є другим в світі за розмірами після Колорадського, а глибина його сягає 1300 метрів.

Цікава також екскурсія в долину 18 озер. Така велика концентрація озер характерна лише для ландшафту Чорногорії і не зустрічається більше ніде в світі. Озера утворені льодовиковими водами.

Морська прогулянка з Будви до Петровац дуже популярна серед тих, хто відпочиває в Рафаїлович. Займає вона цілий день, і дає хорошу можливість порівняти численні і різноманітні пляж Чорногорії, включаючи найзнаменитіші: Пляж Королеви і пляж на острові Святий Стефан. Втім, звичайна морська прогулянка по Бока-Которської бухті може залишити незабутні спогади, адже недарма ж ця бухта вважається однією з найкрасивіших у світі! А якщо додати до морській прогулянці участь в рибному пікніку, то можна отримати не тільки візуальне задоволення, а й вдатися до переїдання: приготований на мангалі улов (нехай навіть самий скромний) в поєднанні з місцевими винами викличе бажання повертатися в Рафаїлович ще і ще ...

Втім, якщо улову все одно не буде зовсім, можна згадати про те, що Рафаїлович - селище рибальське, тому тут безліч рибних ресторанів, з яких у туристів найбільш популярний ресторан «Три рибалки».

Де зупинитися: на одному з курортів Будванской Рів'єри. Наприклад, в заводний і веселою Будві або розташованих по сусідству з нею більш тихих пляжах Бечічі і Рафаїлович. Багато хто вибирає для відпочинку Милочер, Пржно або острів Святий Стефан - за найкрасивіше узбережжі в країні. Куди відправитися: в національний парк Ловчен, щоб піднятися на запаморочливу гору, до гробниці Петра Негоша і вшанувати пам'ять останнього духовного правителя країни; до багатому рибою всіх сортів Скадарське озеро або в древню столицю Чорногорії Цетіньє. Крім того, варто побувати в старовинній фортеці Котора і насолодитися видами на Которська затока, проспівати «поговори хоч ти зі мною, гітара семиструнная ...» біля пам'ятника Висоцькому в Подгориці і, заплющивши очі від висоти і крутості стежки, тихо нашіптуючи молитву, піднятися до святої обителі - скельний Острозький монастир. Як «закордону» в Чорногорії дуже популярні поїздки в італійську Венецію, місто Миколи Чудотворця Барі і в сусідню Хорватію, в Дубровник. Вас також можуть зацікавіти Греція, Італія, Болгарія, Кіпр, Хорватія. Дивіться також: Оренда авто в Чорногорії. Найпопулярніші міста і курорти країни: Бар, Будва, Котор, Підгірці, Петровац.