Місця
facebook

СтаргородСтаргород» - пивоварня-ресторан, в якій варять чеське Пиво за класичними чеськими технологіями з використанням лише чеської сировини. Контролює процес пивоваріння головний пивовар мережі пивоварень Старгород Франтішек Швець, який представляє Празький інститут пивоваріння.  Загалом пивоварня може прийняти до 1000 Гостей на 1,2 поверсі, у пивному саду та легендарному Старгородському підвалі.  Кожен день Вас чекає: Чеське пиво, смачні страви чеської  кухні, а справжнє європейське обслуговування створить приємну атмосферу та подарують хороший настрій. Гості пивоварні можуть щодня насолодитися звучанням живої музики, а для наймолодших наших гостей працюють професійні дитячі аніматори. Для тих, кого цікавить, як вариться чеське Пиво, щодня чеський пивовар Зденик Резка проводить екскурсію на пивоварню і розповідає як відбувається процес пивоваріння. Щодня на грилі готується ціле теля (свиня, баран) та відбуваються пісенні заспіви, танці на столах та інші цікаві забави. Завжди чекаємо на Вас у гості !!!

Аріша + Сподобалось все, страви дуже смачні (приємно, що страви, які ти не скуштував на місці, тобі загортають з собою), персонал дуже приємний, атмосфера чудова. - -
Євгеній + Це....це просто суперовий заклад! Були якраз в день закриття Октоберфесту - атмосфера шикарна! Кухня просто неймовірна!!! Пиво теж надзвичайно смачне!!!! Вбиральня - особливе місце)) Не знаю,як в жіночому, а в чоловічому все для фанатів футболу - масса екранів, щоб бодай не пропустити важливу подію матчу улюбленої команди)) П. С. Секрет вбиралень - і з чоловічої, і з жіночої є, не зовсім потаємні, двері в кімнату закоханих. Жаль тільки що кількість випитого пива не дала змоги скористатись тією самою кімнатою закоханих! - Із мінусів - один раз сюди прийшовши більше не хочеться кудись йти в Львові в інші заклади!!!!)) То ж якщо подумуєте зайти в Старгород (а ви просто зобов'язані сюди зайти) то йдіть в останній день і мабуть годин за 5-6 до виїзду!!!
Каріна + Пиво супер!!!! Кухня просто неймовірна!!! Атмосфера вражаюча!!! - Завжди дуже багато людей, тому інколи треба трохи почекати на замовлення ввечері. Але скучати, чекаючи, Вам не доведеться.
Ірина + - - Якесь все "неЛьвівське", атмосфера, манери і т.д. Все що є в цьому закладі харчування викликає враження, що тебе перенесли в інше місто. Велике збіговисько. Мені не подобається. Кожному своє)
Максим + Смачна кухня і пиво. Весела компанія відвідувачів і працівників закладу. В них навіть є своя пісня, під яку всі офіціанти виходять на сцене і танцюють... це так піднімає настрій ) - негативні відгуки, які написані про Старгород. В мене на таке завжди одна відповідь: Не подобається, не ходи... а от агітувати людей, що тут погано, не потрібно... в кожного є своя думка...
Оля + нічого - Була з друзями-2 рази!Серед відгуків,які тут розміщені,складається таке врвження,що правдивий тільки від столичної штучки!ціни в закладі-неадекватні!Іжа-пимітивна!Заклад для тих,хто любить вульгарність!!!
Еріка + Пиво, персонал, затишок, антураж -
івась + все сподобалось, все смачно, пиво офігенне, оті заспіви, то взагалі куча емоцій -
Ігор + Пиво, музика, атмосфера, забави - -
Катя + Була у Старгороді під час проведення Октоберфесту. Вони пиво спеціальне варили. І воно навіть дуже вдалось! І ми його пили літровими кружками, все по-дорослому! - Не можу знайти такого, ну, хіба б, якби пиво просто так не роздавали)