Туризм / Шрі-Ланка / Сігірія
facebook

СігіріяУ центрі Шрі-Ланки, серед смарагдової рослинності, розташувалася мальовнича гора, на вершині якої побудований унікальний місто. Це гора Сігірія або «Левова скеля» - одна з головних визначних пам'яток Шрі-Ланки, що охороняється всесвітньою організацією ЮНЕСКО. Оточений садами і фонтанами, з дивовижними ступенями між лапами, горлом і щелепами лева, місто Сігірія - одне з тих чудових і незабутніх місць, які хоча б раз в житті, але варто відвідати.

Як дістатися до Сигирии

Гора Сігірія знаходиться між Дамбулла і невеликим курортним містом Хабарана. Найзручніше сюди добиратися на автобусі. Зі столиці Коломбо автобус йде спочатку в Дамбуллу, звідки можна пересісти на будь-який інший і опинитися в потрібному місці. У ранкові години автобуси з Дамбулла відходять від автовокзалу кожні тридцять хвилин, починаючи з сьомої ранку. Вартість проїзду становить 40 LKR.

Ціни на сторінці вказані на липень 2016 р

При цьому, щоб потрапити в саме місто, розташований на висоті 180 метрів, потрібно бути готовим до нелегкої підйому по вузьких сходах і подорожі по висячому мосту над прірвою.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Сигирии

Гора Сігірія це сплячий лев з руїнами древнього міста на вершині. Король Касапа вибрав це місце для будівництва неприступної фортеці, яка захистила б його від переслідувань брата.


Екскурсія на гору Сігірію

Кращі архітектори працювали над створенням чудового міста з фонтанами і садами, казковими сходами. Незважаючи на те, що фортеця була побудована в п'ятому столітті, до наших днів зберігся величезний королівський трон і великі кам'яні лапи лева на вершині гори. Туристи з усього світу приїжджають подивитися на це восьме чудо світу, що піднімається над джунглями.


Гора Сігірія

Варто також відвідати галерею фресок, що збереглася в чудовому стані. Незважаючи на те, що з 500 фресок залишилося тільки 17, їх зміст і значення зрозумілі нам і зараз. Тут зображений танець напівоголених принцес або палацових дам, ширяють у повітрі. Крім того, на стінах залишилися письмена, поеми, присвячені жіночій красі.

Де зупинитися: на одному з високогірних курортів Цейлону, де ще в колоніальні часи британці ховалися від спеки, а саме в Канді або в Нувара-Елія. Крім того, можна зупинитися в столиці країни Коломбо або на одному з пляжних курортів південно-східного узбережжя Шрі-Ланки. Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, голландський форт 17 століття в Галле, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Дивіться також: Чи можна на Шрі-Ланці залишати орендований скутер на стоянці поруч із пляжем. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.