Туризм / Шрі-Ланка / Тангалле
facebook

ТангаллеТангалле (Tangalle) славиться своїми дивовижними пляжами, які вважаються одними з кращих на Шрі-Ланці для прийняття сонячних ванн. На південно-західному узбережжі острова важко знайти місце, подібне до цього. Щоб безтурботно прогулюватися по піщаному березі і на протязі декількох кілометрів не зустріти ні душі.

Крім того, цей курорт пропонує всі види розміщення - від бюджетних апартаментів до ексклюзивних готелів.

Як дістатися до Тангалле

На автобусі до Тангалле можна доїхати з Коломбо (рейсовий / с кондиціонером 200/410 LKR, в дорозі 6 годин), Галле (рейсовий / с кондиціонером 85/200 LKR, в дорозі 2 години), Матари (47 LKR, 1,5- 2 години), Хамбантота (89 LKR, 1 година) і Тіссамахарами (110 LKR, 3 години).

Ціни на сторінці вказані на липень 2016 р

Пляжі Тангалле

У Тангалле цікаві кілька пляжів: Медакетія (Medaketiya) і Меділла (Medilla) на півночі, Гоямбокка (Goyambokka) і Паллікадува (Pallikaduwa) на заході. З них найпривабливіший - пляж Меділла з м'яким піском і черепашками всіх кольорів і розмірів. У воді - корали і брили каміння, так що варто бути уважним. Найбезпечніший для купання трехкилометровий пляж Медакетія, де знаходиться велика частина бюджетних готелів і апартаментів.


Тангалле

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Тангалле

У місті можна оглянути кілька традиційних голландських будинків, таких як: будівля суду, найстарішу на острові готель (один тисячі сімсот сімдесят чотири) і резиденцію окружного судді. Форт, колись побудований всюдисущими голландцями, нині перетворили в тюрму.

Де зупинитися: в Тангалле, який славиться своїм дивовижним піщаним узбережжям; серферів - в Велігама або Хіккадуве (остання, до речі, сподобається і дайверам); в Унаватуне, яка за версією каналу Діскавері входить в «десятку» кращих пляжів в усьому світі. Коггала цікава своїм озером, яке тягнеться уздовж лінії пляжу на багато кілометрів. Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, голландський форт 17 століття в Галле, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.