Туризм / Шрі-Ланка / Унаватуна
facebook

УнаватунаУнаватуна (Unawatuna) - симпатична рибальське село з відмінними піщаним пляжем і пальмовими гаями. За версією каналу Діскавері (Discovery Channel) - цей пляж входить в «десятку» кращих у всьому світі. На курорті немає великих туристичних комплексів і фешенебельних готелів, більшість відпочиваючих тут - «дикуни», які приїжджають на місяць і більше.

Як дістатися до Унаватуни

Найпростіше дістатися до пляжу через Галле на автобусі (20 LKR, 10 хвилин в дорозі) або рикші (400-500 LKR). Таксі в аеропорт буде коштувати від 7000 LKR і не менше 5 годин в дорозі, залежно від трафіку в Коломбо.

Ціни на сторінці вказані на липень 2016 р

Пляжі Унаватуни

Пляж Унаватуни захищає смуга подвійного рифа, так що це найбезпечніше місце для купання у всій Шрі-Ланці. Тут можна не тільки насолоджуватися сонячними ваннами і купанням, а й займатися сноркелінгом, серфінгом, дайвінгом і рибалкою з традиційних катамаранів.


Унаватуна

По лінії пляжу простяглася ціла низка кафешок і ресторанчиків, які крім бару пропонують своїм гостям лежаки і парасольки.

Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Унаватуни

Унаватуна - не тільки ідеальне місце для спокійного відпочинку, а й для вивчення околиць. Наприклад, в 2,5 км знаходиться ще один симпатичний пляж Далавелла (Dalawella). У 45 хвилинах їзди розташувався заповідник дощового лісу Коттава (Kottawa Rainforest). А всього в 5 км знаходиться Галле з дивовижним фортом, що входять до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Де зупинитися: в Тангалле, який славиться своїм дивовижним піщаним узбережжям; серферів - в Велігама або Хіккадуве (остання, до речі, сподобається і дайверам); в Унаватуне, яка за версією каналу Діскавері входить в «десятку» кращих пляжів в усьому світі. Коггала цікава своїм озером, яке тягнеться уздовж лінії пляжу на багато кілометрів. Що подивитися: один з найдавніших міст острова Цейлон Анурадхапура, «Левову скелю» Сігірію, Храм Святого Зуба Будди в Канді, печерні монастирі Дамбулли, голландський форт 17 століття в Галле, місто-музей Полоннаруву, а також високогірний курорт Нувара-Елію, який також часто називають «маленькою Англією». Нарешті, варто провести пару днів в яскравій і гучної столиці країни - місті Коломбо. Вас також можуть зацікавіти В'єтнам, Індія, Індонезія, Китай, Японія. Найпопулярніші місця і курорти країни: Бентота, Галле, Негомбо, Канді, Коломбо.