Місця
facebook

Cosa NostraРесторан італійської кухні. В перше у Львові пічка на дровах що крутиться. Домашня паста та десерти. Клуб шанувальників гри «Мафія», Дитячі майстер класи по піці. 

Надія + - Не сподобалося обслуговування, довго чекали на піццу(45 хв.) Піцца була ледь теплою. Неввічливий офіціант, незручні меблі на террассі. Не раджу.
Тата + Тиша без відвідувачів. - Шокована ставленням до людини. Ніколи не зустричала адміністратора який може виштовхнути тебе в спину,принизити за прохання скористатись вбиральнею без замовлення. Уявіть таке в Стамбулі,Амстердамі, Мадриді,Римі,Маракеші,Банкока чи ...... Мені вдалось тільки в Москві))))))))))
Юлія + - Прийшли з друзями на піцу -нам сказали чекати більше години, бо всі духовки зайняті. Тоді замовили десерти. Нам принесли фондан з кислим ягідним морозивом, хоча цей десерт має подаватися з вершковим морозивом. з фондану не витікала начинка, як це має бути - тобто це був звичайний шоколадний кекс. Тоді питання - для чого називати його фонданом??? Напій "Рожева пантера" - кисле ягідне морозиво з кислим соком. Повна склянка кісточок від малини. Пити це не можливо. Більше не підемо в цей заклад.
Ілона + - Відвідала цей ресторан, і більше ніколи сюди не повернусь, в персоналу цього ресторану хамське відношення до клієнтів!!!!!
Єва + Дуже смачна паста, ходжу сюди постійно. Затишно і не шумно, що є дуже великим плюсом. - На жаль, у меню не знайшла ігристого вина Ламбруско.
Іванна + - 27.09.2015р. прийшли з коліжанкою повечеряти.Замовили салат "Цезар" і піцу. Принесли салат -порція дуже мала. На піцу ми прочекали 40хв. Так і не дочекались! Ми дуже часто відвідували цей ресторан.Оскільки смачна піца і дуже привітна Власниця. А в неділю на залі на верху була офіціантка з чорним волоссям(не звернула увагу як звати)- дуже непривітна і брехлива особа. Вона нас не попередила що треба довго чекати на піцу. Коли ми її двічі запитали ск. ще чекати- вона відповіла- готується...і повернулась .Я попросила принести рахунок за те що нам принесли...то вона сказала - що ми ще не докечались свого замовлення!Така наглота і хамське відношення до клієнтів. Хоча поруч прийшла пара на 15хв пізніше чим ми ...і їм принесли піцу щвидше.А нам вона відповіла- що ще треба чекати.От тепер ця "мудра" дівка буде обслуговувати своїх "віп" клієнтів. А моєї ноги в цьому закладі не буде.Я жахливо розчарована ! Більше в цей заклад не піду.Хоча до цього випадку була про нього приємної думки.
Анна + В ресторане уютно, чисто, приятные цены как для центра - Эх... То ли нам не повезло, или звезды не так стали, но еду свою мы ждали час,когдаи я начала делать спрашивать где же наша еда, меня "обрадовали", сказав что они все готовят с "нуля" и у них нет заготовок. Ок, я за здоровую и свежеприготовленную еду, но об этом нужно предупреждать перед принятием заказа, а не в процессе часового ожидания, и это при том что еду заказывали без пропитанного временного ожидания. В итоге муж остался вообще без еды (заказывали ему пасту), ребёнок тоже остался голодный, потому что её суп и картошку принесли через час, когда она уже не есть хотела а спать. В итоге сгрузили это нам все в судки и отдали с собой. Яконечно попадала на всякое обслуживание но это был предел, больше туда ни за какие пряники...
Михайло + Все дуже і дуже смачно. Особливо сподобалося блискавичне обслуговування. Піца як в Італії!!!!! -
Сергій + Смачно! Всім задоволений! Набагато краще,яу Челентано. Тут справжня Італія, а там так собі на украіінський манер:-) - Надокучливість "зазивали" на вході
віта + Кухня дуже смачна, порціі здоровенні! Брали пасту з білими гибами і куркою, лазанью з курячим філе, шпинатом. Наіілись досхочу! Все супер: привітність офіціанту, оперативність обслуговування, якість ііжі :-) На перший погляд здаэться, що трохи дорого,але пообідавши ці сумніви розвіюються. Сподобалась подача кави з вершками і ітлійською печенюшкою :-) - Гангстер на вході реальний. Збивав з нас гроші ні за шо! Дали йому пятірочку на чай, то він каже мало, можеш ще дати 0_0! Наглота (((