Місця
facebook

Del PestoАтмосфера в ресторані «Дель Песто» наповнена теплотою, привітністю та затишком. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку! Ресторан «Дель Песто» — приємний заклад в центрі Львова. Перше, що в падає у вічі, коли потрапляєш сюди, це бежеві дерев’яні меблі, які навівають приємні спогади з дитинства, про сонячний літній ранок! Також, цікавими і характерними є оформлення стелі, з якої звисають класичні абажури, та стін, які пофарбовані у легкі сприйнятливі кольори.  Ресторан «Дель Песто» пропонує своїм Гостям вишукані страви європейської, італійської та японської кухні. В атмосфері затишку та емоційної простоти, Вам смакуватимуть ці страви якнайкраще. Окрім того, завітавши в цей ресторан, зверніть увагу на смачні сніданки та невеличкий сюрприз до них — безкоштовне горнятко смачної кави! Також, тут Вам допоможуть гарно відсвяткувати Ваш банкет (на 30 осіб) або організувати дитяче свято.

Галина + Інтер'єр, черепаха і посуд. - Замовили равіолі з пармською шинкою, принесли якісь зовсім інші, ще й недоварені і не смачні. Замовили настоянку полуничну, вишневу і чорничну - принесли на свій вибір горіхову, не узгодивши попередньо з нами. По меню побачень піца з помідорами черрі - принесли дві піци тільки з сиром (причому, не першої свіжості сир і холодна піца). Поцікавились, чому немає помідорів - офіціант збрехав, що їх там бути не мало. І кому яке діло, що в меню вони є. В мене відчуття, наче мене обдурили вашою рекламою. P.S. Вибачень від адміністрації не було.
Olenka + Персонал настільки привітний,що здається,ніби ви прийшли не на обідню перерву,а в гості до гостинного друга...який не розпитує про твої проблеми тапереживання, а ввічливою посмішкою дарує позитивний настрій на весь день! А КУХАР!!! НАЙКРАЩИЙ!!! - Єдиним мінусом є місце розташування. Я живу у Вінниці,а Del Pesto у Львові!)))
Оксана + Дуже приємна атмосфера. Смачнючі крепи. так тримати!!! - поки все добре. якщо щось побачу допишу!
Olena + Були в цьому ресторанчику двічі і прийдемо ще- насправді дивно чути такий відгук(яким був попередній). персонал навіть дуже "натасканий"(трохи розбираюсь в ресторанній сфері) дуже уважний - з першого ж контакту очима до нас підходили, в меню і стравах обізнані всі офіціанти,все приносили вчасно. на рахунок страв - то все дуже смачне(на рах. солі - в кожного мабуть своє ставлення до цього) - ми часто ходимо в ресторани італійської кухні, тому порівняти маємо з чим. ціни? такі як і в будь-якому ресторані, я б не сказала, що завищені. щодо туалету нічого не можу сказати, бо не відвідувала - - нічого на разі не можу сказати
Nataliya + інтер"єр - жахливий персонал, завжди все пересолене, доволі високі ціни і в туалеті замість зеркала - скло!!!! Це жахливо - ні зуби почистити, ні поправити макіяж.