Місця
Туризм / Україна / Львів / Ресторани Львова / Ресторан японської кухні ЯпонаХата у дворі Імператора
facebook

Ресторан японської кухні ЯпонаХата у дворі ІмператораНайновіший Японський суші-бар в самому центрі міста. "японаХата" - національна мережа суші-барів України, що нараховує 25 закладів! Широкий асортимент суші-рулетів. Уважні офіціанти, швидко приймуть замовлення та порадять, що саме варто спробувати. Найталановитіші повара приділяють особливу увагу естетичній складовій, так як аутентична японська кухня характерезується не тільки смаком та свіжісьтю, а ще й красою. Споглядання краси - являється основою японського світогляду.

yura + - Сиділи 28.09 в закладі японахата, що на проспекті свободи. Заклад почав дуже сильно псуватися. В роли поклали не свіже авокадо. Не знаю чи хробачилеве воно було, чи просто потемніле, але половину ролів ми залишили. Що саме цікаве — це те, що су-шеф сто процентів бачив що нарізає бо роли були виставлені так, що по бокам цього не було видно, все заховано в роли, що були посередині. В цокольному приміщенні кнопки не працюють і щоб покликати персонал приходиться або шукати когось або чекати коли хтось пройде повз.
Сергій + Ввічливий ненав'язливий позитивний персонал. Гарні дівчата. Дозволили провести час до поселення до квартири. Добрі акції у меню до сніданку. Чисто у туалеті, де все є. Дуже позитивні емоції. Бережіть те, що у вас зараз є. - Все добре.
Olya + Дуже смачно готують, ввічливий персонал, затишно, багато місць - все супер